FACEBOOK

SIOPA / SHOP

CLUICHÍ AN CHOMÓRTAIS 2014

Comórtas Peile na Gaeltachta le TG4

Dé hAoine

 

19:30         Sóisear         Maigh Cuilinn v Oileáin Árann                  Páirc Mhaigh Cuilinn 1

 


Dé Sathairn

 

10:00         Peil na mBan

(Soisear)         An Cheathrú Rua v Na Gael Óga                  Páirc Rathún

 

10.15         Sóisear         Maigh Cuilinn v Na Gaeil Óga                                    Páirc Mhaigh Cuilinn 2

 

10:30       Sinsear        Micheal Breathnach v Gaoth Dobhair    Páirc Mhaigh Cuilinn 1

 

11:15 Peil na mBan

(Idirmheanach) Bearna v Naomh Abán                           Páirc Rathún

 

12:15 Sóisear  Naomh Columba v Laochra Loch Laoi         Páirc Mhaigh Cuilinn 2

 

12:30       Sóisear         Clann na nGael v Lios Póil                  Páirc Mhaigh Cuilinn 1

 

12:30 Peil na mBan

(Sóisear)         Na Piarsaigh v Laochra Loch Laoi                    Páirc Rathún

 

13:45 Peil na mBan

(Idirmheanach)         Naomh Anna v Gaoth Dobhair         Páirc Rathún

 

14:15 Sinsear         An Rinn v An Ghaeltacht                  Páirc Mhaigh Cuilinn  2

 

14:30 Sinsear         Cill na Martra v Cill Chartha         Páirc Mhaigh Cuilinn 1

 

15:00 Peil na mBan

(Sóisear)          Micheal Breathnach v An Daingean         Páirc Rathún

 

16:15 Sóisear          Cill tSeadhna v Moindearg                  Páirc Mhaigh Cuilinn 2

 

16:30 Peil na mBan

(Sinsear)         Baile Chláir na Gaillimhe v An Tearmann         Páirc Mhaigh Cuilinn 1

 

18:00         Sóisear         Maigh Cuilinn/Árainn v Maigh Cuilinn/Árainn/Na Gaeil Óga          Páirc Mhaigh Cuilinn 2

 

18:30 Peil na mBan

(Sinsear)         An Fhairche v Cill Chomain                           Páirc Mhaigh Cuilinn 1

 

19:15 Sóisear         Clann na nGael/Lios Póil v An Sean Phobal     Páirc Mhaigh Cuilinn 2

 

19:30         Sinsear         Cill tSeadhna v Micheal Breathnach/Gaoth Dobhair

Páirc Mhaigh Cuilinn 1



Dé Domhnaigh

11.45 Peil na mBan

(Sóisear)        An Cheathrú Rua/Na Gael Óga vNa Piarsaigh/Laochra Loch Laoi                  

Páirc Mhaigh Cuilinn 2

12:00       Peil na mBan

(Idirmheanach)         Bearna/Naomh Abán v Naomh Anna/Gaoth Dobhair         

Páirc Mhaigh Cuilinn 1

13:30 Peil na mBan

(Sinsear)         Cluiche Ceannais Baile Chlár na Gaillimhe/An Tearmann v An Fháirce/Cill Chomáin                  Páirc Mhaigh Cuilinn 2

 

14:00 Sóisear         Cill tSeadhna/Moindearg v Naomh Columba/Laochra Loch Laoi         Páirc Mhaigh Cuilinn 1

 15:30 Peil na mBan

(Soisear)         Maigh Cuilinn/Naomh Muire v Micheal Breathnach/An Daingean                  

Páirc Mhaigh Cuilinn 2

 

16:00 Sóisear  Clann na nGael/Lios Póil/An Sean Phobal v Maigh Cuilinn/Árainn/Na Gael Óga                             Páirc Mhaigh Cuilinn 1

 

16:30  Scoileanna         SN Mhuire v SN Bhaile Nua                  Páirc Mhaigh Cuilinn 1

 

17:45       Sinsear         An Rinn/An Ghaeltacht v Cill tSeadhna/Micheal Breathnach/Gaoth Dobhair         Páirc Mhaigh Cuilinn 1

 

18:30 Scoileanna          SN Thuairíní v SN Thulach Uí Chadhain

Páirc Mhaigh Cuilinn 1

 

19:30 Sinsear          Maigh Cuilinn v Cill na Martra/Cill Chartha Páirc Mhaigh Cuilinn 1

 

 


Dé Luain

 

12:00 Peil na mBan (Sóisear)      Cluiche Ceannais              Páirc Mhaigh Cuilinn 2

 

14:00         Sóisear         Cluiche Ceannais                           Páirc Mhaigh Cuilinn 1

 

14:30 Scoileanna         Cluichí Ceannais                           Páirc Mhaigh Cuilinn 1

 

16:00         Sinsear         Cluiche Ceannais                          Páirc Mhaigh Cuilinn 1



Comórtas UEFA Euro 2016

MEMBERSHIP

LOTTO